Mężczyzna aresztowany z 2,800 pigułkami metamfetaminy i bronią w Phuket

Phuket -

W Phuket aresztowano mężczyznę z 2,800 tabletkami metamfetaminy, bronią i kulami.

Policja prowincji Phuket poinformowała Phuket Express, że niedawno aresztowała, bez podania dokładnej daty i godziny, 50-letniego Naronga „Yee” Homhuana. Przejęto od niego 2,800 tabletek metamfetaminy, pistolet i 3 kule.

Został aresztowany w Katowicach. Został zabrany na komisariat policji w Kathu, aby stawić czoła zarzutom nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży oraz nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji.

Nie powiedział, dlaczego miał te przedmioty.

Zobacz także:

W dystrykcie Kathu aresztowano podejrzanego z 22,406 570.59 tabletkami metamfetaminy i XNUMX gramami krystalicznej metamfetaminy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.