Urzędnicy Phuket kontrolują bezdomnych w Patongu

Patong –

Właściwi urzędnicy Phuket skontrolowali bezdomnych i żebraków w rejonie Patong w zeszłym tygodniu.

Urzędnicy z Phuket Protection Center for the Destitute powiedzieli Phuket Express, że kontrolowali bezdomnych i żebraków w pobliżu plaży Patong i pobliskiego obszaru w ramach kampanii od 16 styczniath do stycznia 20th z funkcjonariuszami policji i organów ścigania w Patong.

Znaleziono ośmiu bezdomnych, w tym czterech mężczyzn, trzy kobiety i młodą dziewczynę. Urzędnicy spisali ich dane osobowe. Trzech z nich zostało zabranych do Centrum Ochrony Nędzników w Phuket, chociaż pozostali odmówili, ponieważ było to dobrowolne.

Liczba bezdomnych, zwłaszcza migrantów, wzrosła w Phuket w ostatnich latach z powodu różnych czynników, w tym pandemii Covid, ograniczeń oraz wciąż powracającej turystyki i rynku pracy.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.