Para aresztowana z pół kilograma metamfetaminy w mieście Phuket

Phuket -

Para została aresztowana z pół kilograma krystalicznej metamfetaminy w parku publicznym w mieście Phuket.

Panjapong Boonjan, funkcjonariusz z Komisji Kontroli Narkotyków, powiedział Phuket Express, że w miniony weekend aresztowano 35-letniego Eakanana i 26-letnią Patsudę w parku publicznym Saphan Hin w mieście Phuket.

Przejęto od nich 510.98 gramów krystalicznej metamfetaminy i dwie tabletki metamfetaminy.

Zostali zabrani na posterunek policji miasta Phuket, gdzie postawiono im zarzut nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 z zamiarem sprzedaży.

Zobacz także:

W dystrykcie Kathu aresztowano podejrzanego z 22,406 570.59 tabletkami metamfetaminy i XNUMX gramami krystalicznej metamfetaminy.

W Phuket aresztowano mężczyznę z 2,800 tabletkami metamfetaminy, bronią i kulami.

=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.