Niemiec znaleziony martwy po skoku z klifu Krabi

Krabi –

30-letni Niemiec został znaleziony martwy po tym, jak skoczył z klifu w Mueang Krabi.

Szef Hat Noppharat Thara – Parku Narodowego Mu Ko Phi Phi, pan Teekawut Sriburin, powiedział Phuket Express, że Niemiec przybył do parku narodowego w sobotę (21 stycznia)st) późnym popołudniem.

Powiedzieli, że 30-letni Kevin Andre Loo, który cierpiał na depresję i właśnie został wypisany ze szpitala, był na leśnym szlaku Khao Ngon Nak i groził śmiercią przez samobójstwo. Phuket Express zauważył, że jego nazwisko zostało ujawnione przez biuro parku narodowego.

Funkcjonariusze parku narodowego spotkali się z panem Loo o 5:30. Próbowali namówić go do zejścia z urwiska iw końcu zgodził się zejść.

O 6:30 pan Loo poprosił o odpoczynek i odebranie przychodzącego telefonu. Po zakończeniu rozmowy telefonicznej przeprosił funkcjonariuszy, po czym natychmiast uciekł i skoczył z klifu. Klif ma około 50 metrów wysokości. Funkcjonariuszom nie udało się go zatrzymać, ponieważ stało się to bardzo szybko.

Ponad sześć godzin zajęło poszukiwanie pana Loo w ciemności na klifie. Ciało pana Loo zostało znalezione o godzinie 1:00 w niedzielę (22 stycznia).nd). Jego ciało zostało wywiezione z lasu o 6:00 rano.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma depresję, zwróć się o pomoc. Pattaya News sugeruje Samarytanów z Tajlandii, do których można dotrzeć tutaj:

https://www.facebook.com/Samaritans.Thailand/

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.