Phuket Taksówkarz oskarżony po kopnięciu motocykla w Patong

Patong –

Taksówkarz, który został złapany na nagraniu z monitoringu kopiącego motocykl przed swoją taksówką, został oskarżony.

Policja miasta Patong powiedziała The Phuket Express, że właściciel motocykla złożył doniesienie na policję z nagraniem z kamery przemysłowej. Klip wideo stał się wirusowy w mediach społecznościowych wczoraj (22 stycznia).

Taksówkarz zidentyfikowany jako pan Sit, lat 45, zgłosił się na policję. Przeprowadzono u niego testy na obecność narkotyków i alkoholu, ale nie wykryto żadnych śladów.

Pan Sit powiedział policji, że motocykl był zaparkowany przed jego samochodem. Spieszył się i był zły przed kopnięciem motocykla.

Pan Sit jest oskarżony o niszczenie cudzej własności.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.