Inny żółw skórzasty składa jaja na plaży Phang Nga

Phangnga –

Inny żółw skórzasty złożył jaja na plaży w Phang Nga.

Pracownicy Parku Narodowego Khao Lampi-Hat Thai Mueang powiedzieli Phuket Express, że w tym tygodniu znaleźli ślad po matce skórzastej, która złożyła jaja na plaży na terenie parku narodowego.

Gniazdo znajduje się w pobliżu centrum parku narodowego. Na obszar ten nie ma wpływu woda morska, zła pogoda, inne zwierzęta ani ludzie. Jaja te nie zostały usunięte z gniazda.

Uważa się, że młode żółwie morskie wyklują się w ciągu 55 dni. Ślady matki żółwia morskiego zostały oczyszczone, aby nikt nie mógł ukraść tych jaj.

Te mogą Ci się spodobać:

W gnieździe na plaży w Phang Nga na północ od Phuket znaleziono łącznie 129 jaj żółwia skórzastego.

Sto trzy młode żółwie szylkretowe pomyślnie wykluły się i wpłynęły do ​​morza w Phang Nga, na północ od Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.