Inny żółw skórzasty składa jaja na plaży Phang Nga

Phangnga –

Inny żółw skórzasty złożył jaja na plaży w Phang Nga.

Pracownicy Parku Narodowego Khao Lampi-Hat Thai Mueang powiedzieli Phuket Express, że w tym tygodniu znaleźli ślad po matce skórzastej, która złożyła jaja na plaży na terenie parku narodowego.

Gniazdo znajduje się w pobliżu centrum parku narodowego. Na obszar ten nie ma wpływu woda morska, zła pogoda, inne zwierzęta ani ludzie. Jaja te nie zostały usunięte z gniazda.

Uważa się, że młode żółwie morskie wyklują się w ciągu 55 dni. Ślady matki żółwia morskiego zostały oczyszczone, aby nikt nie mógł ukraść tych jaj.

Te mogą Ci się spodobać:

W gnieździe na plaży w Phang Nga na północ od Phuket znaleziono łącznie 129 jaj żółwia skórzastego.

Sto trzy młode żółwie szylkretowe pomyślnie wykluły się i wpłynęły do ​​morza w Phang Nga, na północ od Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.