Phuket wygenerował co najmniej 2.6 miliarda bahtów w chiński Nowy Rok, mówi Urząd Turystyki

ZDJĘCIE: MGR online

Phuket -

Ponad 158,000 2.6 Tajów i obcokrajowców odwiedziło Phuket na Festiwal Chińskiego Nowego Roku, który wygenerował co najmniej XNUMX miliarda bahtów, powiedział organ TAT.

Dyrektor Biura Urzędu Turystyki Tajlandii (TAT) w Phuket, Nanthasiri Ronnasiri, powiedział Phuket Express, że podczas Festiwalu Chińskiego Nowego Roku od 21 styczniast do stycznia 22nd, 2023, Phuket odwiedziło 158,414 2.6 osób, które wygenerowały co najmniej XNUMX miliarda bahtów.

W sumie odbyło się 121 lotów międzynarodowych z 40 linii lotniczych, które przewiozły 24,809 121 pasażerów, podczas gdy łącznie 17,155 lotów krajowych przewiozło XNUMX XNUMX pasażerów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.