Phuket zorganizuje coroczny Festiwal Bohaterek

Phuket -

Coroczny Festiwal Bohaterek odbędzie się w marcu tego roku w Thalang.

Wicegubernator Phuket, Amnuay Pinsuwan, powiedział Phuket Express, że w tym roku festiwal odbędzie się od 13 do 15 marcath, 2023 w Parku Historycznym Thalang w Thep Krasattri.

Festiwal ma na celu promocję turystyki poprzez prezentację lokalnego stylu życia i historii Thalang na Phuket. Jednocześnie ma wspierać nowe pokolenia w zachowaniu tradycji i kultury. Będzie wiele atrakcji, takich jak tradycyjne pokazy świetlne i dźwiękowe, sprzedaż różnych produktów i lokalnych potraw z Phuket i wiele innych.

Kluczowym momentem wydarzenia jest historyczny występ Thao Thep Krasattri i Thao Si Soonthorn, który odbędzie się ku czci dobroci dwóch bohaterek i przodków Thalang, którzy walczyli i poświęcili się z męstwem w obronie ziemi na którym wielu nadal mieszka spokojnie dzisiaj.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.