Struktury na plaży Kamala usunięte po skargach

Kamala –

Struktury na plaży Kamala zostały usunięte po licznych skargach.

Organizacja administracyjna Kamala powiedziała Phuket Express, że otrzymała skargi, że operator łóżek plażowych na plaży Kamala rzekomo wtargnął na plażę drewnianym płotem.

Funkcjonariusze organów ścigania zostali wysłani w celu sprawdzenia obszaru, w którym operator otrzymał polecenie usunięcia ogrodzenia z plaży.

Wdzieranie się na plaże było teraz drażliwą kwestią dla niektórych mieszkańców Phuket, a urzędnicy regularnie burzą nielegalnie zbudowane konstrukcje.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.