AKTUALIZACJA: Więcej szczegółów opublikowanych na Phuket Festival 2023

Phuket -

Opublikowano więcej szczegółów na temat Phuket Festival 2023, który odbędzie się w tym miesiącu.

Nasza poprzednia historia:

Tak zwany i samozwańczy „Największy Festiwal” odbędzie się na Starym Mieście w Phuket jeszcze w tym miesiącu.

Teraz aktualizacja:

Władze miasta Phuket poinformowały Phuket Express, że lokalnie festiwal nosi nazwę „Nasz festiwal trzeciego miesiąca”, który odbędzie się 27 styczniath do stycznia 29th, 2023, na Starym Mieście w Phuket.

W wydarzeniu otwierającym odbędzie się parada, wiele atrakcji, tradycyjne występy ze światłami i dźwiękiem w Chartered Intersection, jednym z najsłynniejszych punktów orientacyjnych w Phuket, oraz cztery sceny w Taew Nam Intersection, Phang Nga Road, Phuket Thai Hua Museum i Soi Rommanee jako a także sprzedaż lokalnych produktów i żywności.
-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.