Kathu zachęca motocyklistów do używania kasków przez 100 procent czasu

Katu –

Dystrykt Kathu zachęca motocyklistów do używania kasków przez 100 procent czasu.

Zespół urzędników Kathu kierowany przez szefa dystryktu Kathu Siwata Rawangkula i urzędników zdrowia publicznego przyłączył się do kampanii 100-procentowego noszenia kasków.

Pan Siwat powiedział Phuket Express, że urzędnicy Phuket i Kathu zachęcają zarówno motocyklistów, jak i pasażerów do noszenia kasków. Kierowcy motocykli muszą przestrzegać przepisów ruchu drogowego i nie prowadzić pod wpływem alkoholu. Akcja ma na celu zapobieganie i ograniczanie wypadków drogowych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.