Trzy osoby ranne po zderzeniu trzech pojazdów w Kathu

Katu –

Trzy osoby zostały ranne po zderzeniu trzech pojazdów w Kathu.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku we wtorek (24 stycznia).th) na Phra Phuket Kaew Road w Kathu przy zawracaniu w pobliżu szkoły jazdy.

Oni i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli na drodze trzy uszkodzone pojazdy, w tym minivana. Zgłoszono trzy osoby ranne. Wszyscy zostali przewiezieni do miejscowego szpitala.

Policja Kathu kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku w celu podjęcia dalszych potencjalnych działań prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.