Trzy osoby ranne po zderzeniu trzech pojazdów w Kathu

Katu –

Trzy osoby zostały ranne po zderzeniu trzech pojazdów w Kathu.

Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku we wtorek (24 stycznia).th) na Phra Phuket Kaew Road w Kathu przy zawracaniu w pobliżu szkoły jazdy.

Oni i Phuket Express przybyli na miejsce zdarzenia i znaleźli na drodze trzy uszkodzone pojazdy, w tym minivana. Zgłoszono trzy osoby ranne. Wszyscy zostali przewiezieni do miejscowego szpitala.

Policja Kathu kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku w celu podjęcia dalszych potencjalnych działań prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.