Pierwsza tajwańska grupa wycieczkowa od trzech lat przybywa na wyspę Samui

ZDJĘCIE: MGR online

Surat Thani –

Pierwsza tajwańska grupa wycieczkowa przybyła na wyspę Samui od prawie trzech lat z powodu ograniczeń Covid-19.

Były prezes Samui Tourism Association powiedział Phuket Express, że pierwsza 142-osobowa tajwańska grupa turystyczna przybyła wczoraj (24 stycznia) na wyspę Samui.th).

Podróżują również na wyspy Ang Thong, Tao i Nang Yuan na cztery dni i trzy noce w Surat Thani. Lubią turystykę przyrodniczą i odwiedzają świątynie i sanktuaria.

W przyszłym miesiącu linie lotnicze z Chin i Rosji przybędą na międzynarodowe lotnisko Surat Thani i planują odwiedzić wyspy w prowincji, w tym wyspę Samui.

Od początku tego miesiąca na lotnisko przyleciało 86,507 91,570 pasażerów, a promami przybyło XNUMX XNUMX gości.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.