Kathu zachęca motocyklistów do używania kasków przez 100 procent czasu

Katu –

Dystrykt Kathu zachęca motocyklistów do używania kasków przez 100 procent czasu.

Zespół urzędników Kathu kierowany przez szefa dystryktu Kathu Siwata Rawangkula i urzędników zdrowia publicznego przyłączył się do kampanii 100-procentowego noszenia kasków.

Pan Siwat powiedział Phuket Express, że urzędnicy Phuket i Kathu zachęcają zarówno motocyklistów, jak i pasażerów do noszenia kasków. Kierowcy motocykli muszą przestrzegać przepisów ruchu drogowego i nie prowadzić pod wpływem alkoholu. Akcja ma na celu zapobieganie i ograniczanie wypadków drogowych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.