Operator wypożyczalni samochodów Patong aresztowany za parkowanie pojazdów w miejscach publicznych

Patong –

Operator wypożyczalni samochodów w Patong został aresztowany po rzekomym parkowaniu samochodów do wynajęcia w miejscu publicznym w pobliżu Patong Beach.

Wiadomość pojawiła się po tym, jak osobisty użytkownik Facebooka po raz pierwszy opublikował problem w Newshawk Phuket Grupa na Facebooku dziś rano (25 styczniath). Post stał się później wirusowy w mediach społecznościowych.

Policja w Patong poinformowała dziś Phuket Express, że przeprowadziła inspekcję terenu po złożeniu skargi. Operator wypożyczalni samochodów został aresztowany. Policja Patong wyjaśniła prawo operatorowi, którego nazwiska nie podała policja. Policja Patong nie podała żadnych innych szczegółów dotyczących zarzutu i grzywny.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że miejsca parkingowe na drodze są przeznaczone do użytku publicznego, a nie dla prywatnych firm. Jest wielu turystów z Tajlandii i zagranicy, którzy potrzebują miejsc parkingowych w pobliżu plaży.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Nie znaleziono subskrybenta, prawdopodobnie został już usunięty. Nie są wymagane żadne dalsze działania.

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.