Sprzedawcy alkoholu sprzedawali nielegalnie na Bangla Road wczesnym rankiem

Patong –

Według lokalnych mieszkańców, sprzedawcy alkoholu sprzedawali nielegalnie na Bangla Road we wczesnych godzinach porannych.

Nasza poprzednia historia:

Sprzedaż alkoholu w piankowych pudełkach przez sprzedawców lub stoiska z alkoholem typu pop-up musi być zakazana, ponieważ jest to nielegalne. Bangla Road jest drogą publiczną i nie można na niej sprzedawać alkoholu.

Niezidentyfikowany lokalny mieszkaniec, który jechał Bangla Road, powiedział Phuket Express, że o 6:00 rano (26 stycznia) niektórzy sprzedawcy alkoholu sprzedawali alkohol zagranicznym turystom ze stołami i krzesłami dla klientów na drodze.

Miejscowi wzywają władze do zbadania sprawy i rozprawienia się z nią.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.