Siedmiu zagranicznych turystów w Phuket uratowanych z łodzi walczącej z falami

Phuket -

Królewska Marynarka Wojenna Tajlandii uratowała siedmiu zagranicznych turystów i kapitana z łodzi po walce z falami na Phuket.

Dowództwo Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii poinformowało Phuket Express, że wczoraj (25 stycznia)th), zostali powiadomieni, że łódź rybacka przewożąca siedmiu zagranicznych turystów na południu Phuket walczy z silnymi falami na morzu. Nawigator na łodzi był zepsuty, co oznaczało, że kapitan łodzi nie był w stanie zabrać ich z powrotem na brzeg.

Marynarka udała się w miejsce, gdzie w końcu znalazła łódź rybacką. Razem z łodzią bezpiecznie dotarli do przystani Chalong.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.