Phuket Elephant Camp Firmy gotowe na chińskich turystów

Phuket -

Obozy dla słoni na Phuket są gotowe na przyjęcie chińskich turystów.

Operator zajmujący się słoniami w pobliżu wzgórza Nark Kerd (Khao Phra Yai) w Soi Yod Sanae w Chalong powiedział Phuket Express, że chińscy turyści byli głównymi turystami, którzy odwiedzali obozy słoni na Phuket przed Covid-19. W rzeczywistości chińscy turyści stanowili łącznie około 80 procent zagranicznych turystów odwiedzających parki słoni.

W ostatnim czasie nieco ponad 60 procent klientów obozów dla słoni to turyści z Rosji i Kazachstanu.

Według parków słoni, odwiedzający lubią jeździć na słoniach, robić zdjęcia ze słoniami, karmić słonie i jeździć na quadach, obserwując naturalne krajobrazy.

Parki i obozy dla słoni przygotowały się na przyjęcie większej liczby chińskich turystów, zwiększając liczbę znaków w języku chińskim i nadal utrzymując środki anty-Covid-19, takie jak noszenie masek na twarz.

Media TPN zauważają, że obozy słoni, zwłaszcza te umożliwiające jazdę konną, budzą kontrowersje dla wielu zachodnich gości ze względu na różnice kulturowe, w wyniku czego są w dużym stopniu uzależnione od gości z Chin i Rosji.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.