Kobieta aresztowana z 2,072 pigułkami metamfetaminy w Chalong

Chalong –

Kobieta została aresztowana z 2,072 tabletkami metamfetaminy i krystaliczną metamfetaminą w Chalong, Mueang Phuket.

Policja w Chalong poinformowała Phuket Express, że w piątek (27 stycznia) aresztowała 30-letnią Sukandę „On” Wetchago z Rawai. Przejęto od niej 2,072 tabletki metamfetaminy i 0.90 grama krystalicznej metamfetaminy.

Została zabrana na komisariat policji w Chalong, gdzie usłyszała zarzut nielegalnego posiadania narkotyków kategorii 1 (tabletek metamfetaminy i krystalicznej metamfetaminy) z zamiarem sprzedaży.

Te mogą Ci się spodobać:

W dystrykcie Kathu aresztowano podejrzanego z 22,406 570.59 tabletkami metamfetaminy i XNUMX gramami krystalicznej metamfetaminy.

Pracownik lokalu rozrywkowego na Bangla Road w Patong został aresztowany z kokainą po rzekomej sprzedaży nielegalnego narkotyku turystom.

W Phuket aresztowano mężczyznę z 2,800 tabletkami metamfetaminy, bronią i kulami.

Para została aresztowana z pół kilograma krystalicznej metamfetaminy w parku publicznym w mieście Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.