Brytyjczyk aresztowany na wyspie Samui przez 25 dni za przekroczenie terminu pobytu

Samui, Surat Thani –

Brytyjczyk został aresztowany na wyspie Samui w Surat Thani za 25 dni przekroczenia legalnych warunków wizowych.

Funkcjonariusze Surat Thani Immigration powiedzieli Phuket Express, że w tym tygodniu aresztowali pana Arrana Newmana, 36-letniego obywatela Wielkiej Brytanii, w hotelu w Maret na wyspie Samui.

Według oficera ma teraz 25 dni przekroczenia legalnej wizy. Został zabrany na posterunek policji w Bo Phut, aby stawić czoła zarzutom przekroczenia dozwolonego pobytu. Nie było jasne, dlaczego pan Newman przedłużył ważność wizy.

Aresztowanie nastąpiło po patrolowaniu funkcjonariuszy imigracyjnych Surat Thani w celu rozprawienia się z obcokrajowcami przedłużającymi pobyt w nowej kampanii.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.