Brytyjczyk aresztowany na wyspie Samui przez 25 dni za przekroczenie terminu pobytu

Samui, Surat Thani –

Brytyjczyk został aresztowany na wyspie Samui w Surat Thani za 25 dni przekroczenia legalnych warunków wizowych.

Funkcjonariusze Surat Thani Immigration powiedzieli Phuket Express, że w tym tygodniu aresztowali pana Arrana Newmana, 36-letniego obywatela Wielkiej Brytanii, w hotelu w Maret na wyspie Samui.

Według oficera ma teraz 25 dni przekroczenia legalnej wizy. Został zabrany na posterunek policji w Bo Phut, aby stawić czoła zarzutom przekroczenia dozwolonego pobytu. Nie było jasne, dlaczego pan Newman przedłużył ważność wizy.

Aresztowanie nastąpiło po patrolowaniu funkcjonariuszy imigracyjnych Surat Thani w celu rozprawienia się z obcokrajowcami przedłużającymi pobyt w nowej kampanii.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.