Operator skuterów wodnych i parasailingu ukarany grzywną w wysokości 60,000 XNUMX bahtów za złamanie zasad na plaży w Thalang

Thalang –

Operator skuterów wodnych i parasailów został ukarany grzywną w wysokości 60,000 XNUMX bahtów za złamanie zasad i operowanie na chronionej plaży w Thalang.

Szef biura morskiego w Phuket, pan Chayapong Pranit, powiedział Phuket Express, że otrzymali skargi, że operator skuterów wodnych i parasailowców działał nielegalnie na plaży Surin w Cherng Talay.

Surin Beach to chroniona plaża (projekt White Beach), na której obowiązuje zakaz prowadzenia działalności morskiej. Te zajęcia irytują plażowiczów i pływaków i nie są dla nich bezpieczne.

Pan Chayapong powiedział wczoraj Phuket Express (27 stycznia).th), że podczas inspekcji plaży znaleziono na niej pięć skuterów wodnych. Te skutery wodne są zarejestrowane do użytku tylko na plaży Bang Tao w Cherng Talay, a skutery wodne są używane w niewłaściwym obszarze dla ich licencji. Operator został ukarany grzywną w wysokości 10,000 50,000 bahtów za każdy skuter wodny, w sumie XNUMX XNUMX bahtów.

Pan Chayapong powiedział również Phuket Express, że odkryli, że operator używał łodzi do parasailingu, z której można korzystać tylko na plaży Kamala w Kathu. Operator został również ukarany grzywną w wysokości 10,000 XNUMX bahtów za używanie łodzi w niewłaściwym obszarze w licencji.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.