Żółw skórzasty składa jaja na plaży Phang Nga

Phang Nga-

Żółw morski złożył jaja na plaży w dzielnicy Takua Thung.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że dziś rano (28 styczniath) matka żółwia skórzastego złożyła niedawno jaja na plaży Naklua w dystrykcie Kok Kloi.

Gniazdo jest pełne jaj, na których obszar nie ma wpływu woda morska ani zła pogoda. Jaja te nie zostały usunięte z gniazd. Jednak oba gniazda są ogrodzone dla ich ochrony.

Może ci się spodobać:

Inny żółw skórzasty złożył jaja na plaży w Phang Nga.

Sto trzy młode żółwie szylkretowe pomyślnie wykluły się i wpłynęły do ​​morza w Phang Nga, na północ od Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.