Żaden operator skutera wodnego w Patong nie uzyskał pozytywnego wyniku testu narkotykowego

Patong –

Jak poinformowały odpowiednie władze, żaden operator skutera wodnego ani personel na plaży Patong nie uzyskał pozytywnego wyniku na obecność narkotyków podczas niedawnej rozprawy.

Zespół urzędników wysłany przez szefa dystryktu Kathu wczoraj (27 stycznia) przeprowadził testy narkotykowe w moczu na wielu pracownikach skuterów wodnych bez wcześniejszego powiadomienia.

Szef dystryktu Kathu, Siwat Rawangkun, powiedział Phuket Express: „Jest to część kampanii, którą nazywamy „X-Ray”, mającej na celu powstrzymanie nielegalnego używania i sprzedaży narkotyków”.

„Pracownicy firm zajmujących się skuterami wodnymi na plaży Patong zostali poddani badaniu moczu na obecność narkotyków, w sumie 56 osób. Żaden z nich nie uzyskał pozytywnego wyniku na obecność narkotyków”. — stwierdził pan Siwat.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.