Festiwal Phuket 2023 oficjalnie się rozpoczyna

Phuket -

Phuket Festival 2023 oficjalnie się rozpoczął.

Nasze poprzednie historie:

Gmina miasta Phuket zaprasza ludzi do udziału w Festiwalu Phuket 2023 na Starym Mieście w Phuket.

Teraz aktualizacja:

Phuket Festival został oficjalnie zainaugurowany ostatniej nocy (27 stycznia).th) przez gubernatora Phuket Naroong Woonciew i burmistrza miasta Phuket, Saroja Angkanapilarda, na Chartered Intersection na Starym Mieście w Phuket.

Pan Saroj powiedział The Phuket Express: „Phuket jest bardzo wyjątkowy w turystyce przyrodniczej i kulturalnej. Miasto wygenerowało najwyższe dochody z turystyki w kraju. Festiwal Phuket 2023 potrwa do 29 styczniath. Ma na celu zachęcenie mieszkańców i mieszkańców Phuket do dostrzeżenia znaczenia naszych cennych tradycji z czasów starożytnych. Wykorzystujemy to, co mamy, aby rozwijać turystykę, a jednocześnie zachowujemy to, co mamy dla następnych pokoleń”.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.