Delfin znaleziony martwy w Krabi

Krabi –

Delfin został znaleziony martwy w pobliżu wyspy w Mueang Krabi.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że w sobotę 28 stycznia zostali powiadomieni przez urzędników z Parku Narodowego Than Bok Khorani, że na wschód od wyspy Hong w Khao Thong znaleziono martwego delfina. podokręg.

Udali się na miejsce, aby znaleźć samca delfina butlonosego z Indo-Pacific, który miał 190 centymetrów długości. Na martwym delfinie nie znaleziono żadnych poważnych ran.

Przeprowadzono sekcję zwłok, w której jako przyczynę śmierci ustalono naturalną chorobę.

-------------------------------

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.