Zaginiona torba z paszportem została zwrócona firmie American Tourist w Phuket

Phuket -

Torba z paszportem i różnymi kartami kredytowymi i identyfikacyjnymi została zwrócona amerykańskiemu turystowi w Phuket na czas tuż przed wyjazdem z kraju.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że w niedzielę (29 stycznia)th) około godziny 7:30 pan Edward Freitas, lat 29, obywatel amerykański, wsiadł do taksówki na Starym Mieście w Phuket, a następnie wysiadł na skrzyżowaniu Bang Naew w mieście Phuket.

Pan Freitas zapomniał w taksówce swojej torby, w której był jego paszport i różne karty. Nie pamiętał numeru rejestracyjnego taksówki. Pan Freitas miał odbyć lot z Tajlandii do Sydney dziś wieczorem (30 stycznia).th).

Media społecznościowe pomogły w opublikowaniu informacji o incydencie, który pomógł znaleźć kierowcę, w którym taksówkarz w końcu pojawił się dziś po południu na policji turystycznej w Phuket z torbą i zwrócił cenne przedmioty panu Freitasowi. Pan Freitas podziękował taksówkarzowi, policji turystycznej Phuket i lokalnym mediom społecznościowym, a następnie udał się na swój lot zgodnie z planem.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.