Zaginiona torba z paszportem została zwrócona firmie American Tourist w Phuket

Phuket -

Torba z paszportem i różnymi kartami kredytowymi i identyfikacyjnymi została zwrócona amerykańskiemu turystowi w Phuket na czas tuż przed wyjazdem z kraju.

Policja turystyczna w Phuket powiedziała Phuket Express, że w niedzielę (29 stycznia)th) około godziny 7:30 pan Edward Freitas, lat 29, obywatel amerykański, wsiadł do taksówki na Starym Mieście w Phuket, a następnie wysiadł na skrzyżowaniu Bang Naew w mieście Phuket.

Pan Freitas zapomniał w taksówce swojej torby, w której był jego paszport i różne karty. Nie pamiętał numeru rejestracyjnego taksówki. Pan Freitas miał odbyć lot z Tajlandii do Sydney dziś wieczorem (30 stycznia).th).

Media społecznościowe pomogły w opublikowaniu informacji o incydencie, który pomógł znaleźć kierowcę, w którym taksówkarz w końcu pojawił się dziś po południu na policji turystycznej w Phuket z torbą i zwrócił cenne przedmioty panu Freitasowi. Pan Freitas podziękował taksówkarzowi, policji turystycznej Phuket i lokalnym mediom społecznościowym, a następnie udał się na swój lot zgodnie z planem.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.