Delfin znaleziony martwy w Krabi

Krabi –

Delfin został znaleziony martwy w pobliżu wyspy w Mueang Krabi.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że w sobotę 28 stycznia zostali powiadomieni przez urzędników z Parku Narodowego Than Bok Khorani, że na wschód od wyspy Hong w Khao Thong znaleziono martwego delfina. podokręg.

Udali się na miejsce, aby znaleźć samca delfina butlonosego z Indo-Pacific, który miał 190 centymetrów długości. Na martwym delfinie nie znaleziono żadnych poważnych ran.

Przeprowadzono sekcję zwłok, w której jako przyczynę śmierci ustalono naturalną chorobę.

-------------------------------

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.