67-letni Amerykanin zginął w wypadku „Big Bike” w Phang Nga

ZDJĘCIE: Zespół ratunkowy Wat Kao Garoen Tham / Bee Kung

Phangnga –

67-letni amerykański motocyklista zginął po tym, jak jego „duży motocykl” zderzył się z ciężarówką z przyczepą w Phang Nga.

Policja Mueang Phang Nga została powiadomiona o wypadku wczoraj (5 stycznia) o godzinie 30:31.st) na Phet Kasem Road w dzielnicy Mueang Phang Nga.

Policja i ratownicy przybyli na zakręt na północnym pasie w podokręgu Tak Dad. Zupełnie nowy, ale teraz uszkodzony duży rower został znaleziony na drodze. Ciężarówka z przyczepą, która brała udział w wypadku, była zaparkowana w pobliżu na poboczu.

Ciało wielkiego rowerzysty zostało zidentyfikowane jako 67-letni obywatel amerykański i zostało znalezione w pobliżu koła ciężarówki. (Phuket Express ukrywa jego nazwisko w oczekiwaniu na powiadomienie ambasady i rodziny). Jego ciało zostało przewiezione do miejscowego szpitala.

Kierowca ciężarówki, zidentyfikowany jako 37-letni Surasak, powiedział policji, że jechał lewym pasem z prędkością około 60 kilometrów na godzinę. Kiedy dotarł do zakrętu drogi, zobaczył dużego motocyklistę, który jechał z dużą prędkością i zbliżył się do swojej ciężarówki. Surasak dwukrotnie zatrąbił klaksonem, aby ostrzec motocyklistę, zanim motocyklista stracił kontrolę i uderzył w prawą stronę znacznie większej ciężarówki, wpadając pod pojazd i zginął natychmiast, według policji na miejscu zdarzenia.

Policja Mueang Phang Nga nadal prowadzi pełne dochodzenie w celu podjęcia dalszych potencjalnych działań prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.