Niemiec zaginął po skoku z promu w pobliżu wyspy Phangan

Phangan, Surat Thani-

Niemiec zaginął po tym, jak podobno wyskoczył z promu w pobliżu wyspy Phangan w Surat Thani.

Dowództwo Drugiego Obszaru Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii poinformowało tajskie media, że ​​zostało powiadomione, że zagraniczny turysta wyskoczył z promu płynącego z wyspy Phangan o godzinie 7:00 zeszłej nocy (31 styczniast) do Donsaka w Surat Thani.

Piętnaście minut po tym, jak prom opuścił molo w pobliżu wyspy Phangan, pasażerowie krzyczeli, że ktoś wyskoczył z promu. Kapitan promu zawrócił statek, aby szukać pasażera, wzywając jednocześnie Royal Thai Navy o pomoc.

Pełne poszukiwania zostały rozpoczęte o 8:47 przez policję morską Surat Thani, lokalnych nurków ratowniczych i Biuro Morskie Phangan. Jednak poszukiwania zostały przerwane z powodu ciemności i dwumetrowych fal na morzu o godzinie 10:00

Turysta został później publicznie zidentyfikowany przez urzędników jako Florian Storz, lat 35, obywatel Niemiec. Poszukiwania rozpoczęły się ponownie dziś rano (1 lutego).st).

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.