Niemiec zaginął po skoku z promu w pobliżu wyspy Phangan

Phangan, Surat Thani-

Niemiec zaginął po tym, jak podobno wyskoczył z promu w pobliżu wyspy Phangan w Surat Thani.

Dowództwo Drugiego Obszaru Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii poinformowało tajskie media, że ​​zostało powiadomione, że zagraniczny turysta wyskoczył z promu płynącego z wyspy Phangan o godzinie 7:00 zeszłej nocy (31 styczniast) do Donsaka w Surat Thani.

Piętnaście minut po tym, jak prom opuścił molo w pobliżu wyspy Phangan, pasażerowie krzyczeli, że ktoś wyskoczył z promu. Kapitan promu zawrócił statek, aby szukać pasażera, wzywając jednocześnie Royal Thai Navy o pomoc.

Pełne poszukiwania zostały rozpoczęte o 8:47 przez policję morską Surat Thani, lokalnych nurków ratowniczych i Biuro Morskie Phangan. Jednak poszukiwania zostały przerwane z powodu ciemności i dwumetrowych fal na morzu o godzinie 10:00

Turysta został później publicznie zidentyfikowany przez urzędników jako Florian Storz, lat 35, obywatel Niemiec. Poszukiwania rozpoczęły się ponownie dziś rano (1 lutego).st).

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.