67-letni Amerykanin zginął w wypadku „Big Bike” w Phang Nga

ZDJĘCIE: Zespół ratunkowy Wat Kao Garoen Tham / Bee Kung

Phangnga –

67-letni amerykański motocyklista zginął po tym, jak jego „duży motocykl” zderzył się z ciężarówką z przyczepą w Phang Nga.

Policja Mueang Phang Nga została powiadomiona o wypadku wczoraj (5 stycznia) o godzinie 30:31.st) na Phet Kasem Road w dzielnicy Mueang Phang Nga.

Policja i ratownicy przybyli na zakręt na północnym pasie w podokręgu Tak Dad. Zupełnie nowy, ale teraz uszkodzony duży rower został znaleziony na drodze. Ciężarówka z przyczepą, która brała udział w wypadku, była zaparkowana w pobliżu na poboczu.

Ciało wielkiego rowerzysty zostało zidentyfikowane jako 67-letni obywatel amerykański i zostało znalezione w pobliżu koła ciężarówki. (Phuket Express ukrywa jego nazwisko w oczekiwaniu na powiadomienie ambasady i rodziny). Jego ciało zostało przewiezione do miejscowego szpitala.

Kierowca ciężarówki, zidentyfikowany jako 37-letni Surasak, powiedział policji, że jechał lewym pasem z prędkością około 60 kilometrów na godzinę. Kiedy dotarł do zakrętu drogi, zobaczył dużego motocyklistę, który jechał z dużą prędkością i zbliżył się do swojej ciężarówki. Surasak dwukrotnie zatrąbił klaksonem, aby ostrzec motocyklistę, zanim motocyklista stracił kontrolę i uderzył w prawą stronę znacznie większej ciężarówki, wpadając pod pojazd i zginął natychmiast, według policji na miejscu zdarzenia.

Policja Mueang Phang Nga nadal prowadzi pełne dochodzenie w celu podjęcia dalszych potencjalnych działań prawnych.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.