Phuket Tourist Association zorganizowało „Phuket Roadshow to Saudi Arabia 2023” w Jeddah

KOMUNIKAT PRASOWY:

W dniu 26 stycznia 2023 r. Thaneth Tantipiriyakij, prezes Phuket Tourist Association, wraz z panem Chaiwatem Tamthai, dyrektorem Urzędu ds. Turystyki Tajlandii (TAT), Dubaju i Biura ds. Roadshow to Arabia Saudyjska 30” w hotelu Marriott w Dżuddzie. Ponad 2023 saudyjskich firm turystycznych z Jeddah wzięło udział w wydarzeniu, aby podsumować możliwości biznesowe w Phuket i wziąć udział w dopasowywaniu biznesów z tajlandzkimi odpowiednikami.

Z tej okazji Konsul Generalny Kitinai Nutakul powitał uczestników, potwierdzając gotowość swojego zespołu do wspierania tajskich sektorów biznesowych w Arabii Saudyjskiej. Konsul Generalny pogratulował również przedsiębiorcom wcześniejszej udanej wizyty w Rijadzie i Dammamie i podkreślił potencjał Phuket do promowania współpracy turystycznej z Arabią Saudyjską, w szczególności starania o organizację Specialized Expo 2028 pod hasłem „Przyszłość życia: życie w harmonii, dzielenie się Dobrobyt".

Oprócz kojarzenia interesów i wymiany informacji, Konsul Generalny wraz z panem Apichartem Presertudem, dyrektorem Thai Trade Centre w Jeddah, wzięli udział w losowaniu nagród dla przedstawicieli firm saudyjskich.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.