90 nielegalnych taksówkarzy w Phuket ukaranych grzywną w ciągu czterech miesięcy

Phuket -

W sumie 90 nielegalnych taksówkarzy w Phuket zostało ukaranych grzywną w ciągu ostatnich trzech miesięcy, a 33 z nich miało zawieszone prawo jazdy na 90 dni.

Szef Phuket Land Transport Officer (PLTO), Atcha Buacha, powiedział The Phuket Express: „Kontynuujemy rozprawienie się z nielegalnymi taksówkami (czarne tablice), zwłaszcza na międzynarodowym lotnisku w Phuket, na przystaniach i w miejscach turystycznych”.

„Od września ubiegłego roku w sumie 90 nielegalnych taksówkarzy zostało ukaranych grzywną w wysokości 2,000 bahtów. Trzydziestu trzem z nich zatrzymano prawo jazdy na 90 dni. Jeśli ktoś zauważy nielegalnych taksówkarzy, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 1584," – dodał pan Atcha.

Może ci się spodobać:

Podejmowane są działania prawne przeciwko siedmiu nielegalnym taksówkarzom w Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.