90 nielegalnych taksówkarzy w Phuket ukaranych grzywną w ciągu czterech miesięcy

Phuket -

W sumie 90 nielegalnych taksówkarzy w Phuket zostało ukaranych grzywną w ciągu ostatnich trzech miesięcy, a 33 z nich miało zawieszone prawo jazdy na 90 dni.

Szef Phuket Land Transport Officer (PLTO), Atcha Buacha, powiedział The Phuket Express: „Kontynuujemy rozprawienie się z nielegalnymi taksówkami (czarne tablice), zwłaszcza na międzynarodowym lotnisku w Phuket, na przystaniach i w miejscach turystycznych”.

„Od września ubiegłego roku w sumie 90 nielegalnych taksówkarzy zostało ukaranych grzywną w wysokości 2,000 bahtów. Trzydziestu trzem z nich zatrzymano prawo jazdy na 90 dni. Jeśli ktoś zauważy nielegalnych taksówkarzy, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 1584," – dodał pan Atcha.

Może ci się spodobać:

Podejmowane są działania prawne przeciwko siedmiu nielegalnym taksówkarzom w Phuket.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.