Rosyjski podejrzany aresztowany za rzekomy rabunek innych Rosjan za pieniądze i kryptowaluty w Phuket

Phuket -

Rosjanin podejrzany został aresztowany za rzekome okradanie innych Rosjan za gotówkę i krypto walutę w Thalang.

Policja Regionu 8 poinformowała dziś Phuket Express (2 lutego).nd), że wczoraj (1 lutego brst), aresztowali 32-letniego Dnitrija Shergina, obywatela Rosji, w kurorcie w Karoniu. Jest poszukiwanym podejrzanym z nakazem aresztowania wydanym przez Sąd Prowincji Phuket wydanym 31 styczniast 2023.

Jest oskarżany o rozbój, nielegalne posiadanie broni palnej, publiczne noszenie broni bez zezwolenia oraz nielegalne przetrzymywanie innych osób wraz z innymi podejrzanymi, którzy rzekomo są zamieszani w zajście i nadal uciekają.

Do zatrzymania doszło 11 grudniath W ubiegłym roku 35-letni Viacheslav Kopan i 32-letni Evgenii Kamolov, obaj obywatele Rosji, złożyli doniesienie na policję Cherng Talay w Thalang.

Powiedzieli policji, że o godzinie 1:00 w nocy zostali zaatakowani i zagrożeni przez grupę podejrzanych z zagranicy za 20,000 25,000 USD w gotówce i 16 XNUMX USD w portfelu kryptograficznym w Soi Cherng Talay XNUMX.

Po pełnym dochodzeniu policja zidentyfikowała podejrzanego, w którym jeden z przyjaciół ofiar był rzekomo zamieszany w incydent.

Dalsze szczegóły tej rozwijającej się historii mogą zostać ujawnione, gdy zostaną ujawnione przez tajlandzką policję.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.