AKTUALIZACJA: Trwają poszukiwania zaginionego niemieckiego turysty w pobliżu wyspy Phangan

Wyspa Phangan, Surat Thani –

Trwają poszukiwania zaginionego niemieckiego turysty, który podobno wyskoczył z promu w pobliżu wyspy Phangan w Surat Thani.

Nasza poprzednia historia:

Dowództwo Drugiego Obszaru Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii poinformowało tajskie media, że ​​zostało powiadomione, że zagraniczny turysta wyskoczył z promu płynącego z wyspy Phangan o godzinie 7:00 we wtorek (31 styczniast) do Donsaka w Surat Thani.

Pełne poszukiwania prowadzone przez policję morską Surat Thani, lokalnych nurków ratowniczych i Urząd Morski Phangan są kontynuowane na morzu i na plażach na wyspach Tae Nok i Tae Nai, na których wyspy te są najbliżej wyspy Phangan.

Tymczasem operatorzy łodzi pomagają w poszukiwaniach między wyspą Samui a wyspą Phangan do Surat Thani.

Policja turystyczna Surat Thani poinformowała, że ​​35-letni Florian Storz wjechał do Tajlandii na podstawie wizy turystycznej ważnej do 2 lutegond, 2023.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.