AKTUALIZACJA: Białorusin aresztowany za rzekomy udział w okradaniu Rosjan za pieniądze i kryptowalutę w Phuket

Phuket -

Białorusin został aresztowany za rzekomy udział w okradaniu innych Rosjan w celu zdobycia gotówki i kryptowaluty w Thadługo.

Nasza poprzednia historia:

Rosjanin podejrzany został aresztowany za rzekome okradanie innych Rosjan za gotówkę i krypto walutę w Thalang.

Policja Regionu 8 powiedziała Phuket Express, że wczoraj (2 lutegond), aresztowali Georgi Gavrylczyka, obywatela Białorusi, lat 36, w Rawai, Mueang Phuket. Został zabrany z powrotem na komisariat policji w Cherng Talay.

Aresztowanie jest następstwem nakazu aresztowania wydanego wczoraj przez Sąd Prowincji Phuket za rabunek, nielegalne posiadanie broni palnej i publiczne noszenie broni bez zezwolenia.

Pan Gavrylczyk jest oskarżony o współpracę z wcześniej aresztowanym podejrzanym, panem Dnitrijem Sherginem, lat 32, w celu napadu na obywateli rosyjskich na znaczne kwoty gotówki na Phuket.

W chwili publikacji żaden z podejrzanych nie przyznał się ani nie złożył prasie żadnych oświadczeń na temat zarzutów.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.