AKTUALIZACJA: Poszukiwania zaginionego Niemca w pobliżu wyspy Phangan trwają w dniu 4

Wyspa Phangan, Surat Thani –

Poszukiwania zaginionego niemieckiego turysty, który podobno wyskoczył z promu w pobliżu wyspy Phangan w Surat Thani, kontynuowano czwartego dnia.

Nasze poprzednie historie:

Dowództwo Drugiego Obszaru Królewskiej Marynarki Wojennej Tajlandii poinformowało tajskie media, że ​​zostało powiadomione, że zagraniczny turysta wyskoczył z promu płynącego z wyspy Phangan o godzinie 7:00 we wtorek (31 styczniast) do Donsaka w Surat Thani.

Trwają poszukiwania zaginionego niemieckiego turysty, który podobno wyskoczył z promu w pobliżu wyspy Phangan w Surat Thani.

Samui Public Relations Office donosi, że poszukiwania prowadzone przez Royal Thai Navy i ratowników były kontynuowane w oceanie i na lądzie od Thong Sala Beach do Baan Tai Beach i Hua Tean Pier.
Operatorzy łodzi wycieczkowych i operatorzy hoteli zostali poinformowani o panu Florianie Storzu, lat 35, i jeśli zostanie on zauważony, zgłoszą swoją lokalizację. Na ten moment ekipy ratownicze nie wykluczyły możliwości, że zaginiony mężczyzna dopłynął do brzegu, by wylądować w pobliżu.
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.