Rosyjscy turyści pomagają posprzątać plażę na wyspie Samui

Wyspa Samui, Surat Thani –

Rosyjscy turyści pomagali w zbieraniu śmieci na plaży na wyspie Samui.

W styczniu 31st rano wielu turystów, którzy byli Rosjanami, pomagało zbierać śmieci na plaży Baan Mae Nam, zanim ćwiczyli, pływali i opalali się.

Śmieci znalezione na plaży to plastikowe butelki, szklane butelki i wodorosty.

Jeden z rosyjskich turystów, Mike Michael, powiedział tajskim mediom: „Moja rodzina i ja nadal odwiedzamy wyspę Samui od dziewięciu lat. Mieszkańcy Samui są bardzo mili, a wyspa Samui jest bardzo piękna.”

„Silny wiatr i fale przyniosły morskie i lądowe śmieci na plażę. Nie chcemy oglądać brudnej plaży. Nadepnięcie na szklane butelki jest również niebezpieczne dla innych plażowiczów”. dodał Mike.

Pan Pumin Nakpetpoon, operator bungalowów na plaży, wyrzucał śmieci zebrane przez turystów do kosza w pobliżu drogi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.