Dziewięciu szwedzkich turystów przeżyło wywrócenie się łodzi w Krabi w Tajlandii

Krabi –

Dziewięciu szwedzkich turystów przeżyło po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Szef Parku Narodowego Than Bok Khorani, pan Weerasak Srisajjang, powiedział tajskim mediom, że zostali powiadomieni o incydencie w niedzielę (5 lutego)th) w pobliżu wyspy Hong w podokręgu Khao Thong, Mueang Krabi.

Zespoły ratownicze udały się na miejsce zdarzenia, aby znaleźć dziewięciu szwedzkich obywateli płci męskiej i żeńskiej oraz kapitana łodzi na morzu w pobliżu łodzi z długim ogonem, która została wywrócona. Wszyscy zostali uratowani i bezpiecznie zabrani z powrotem na ląd.

Zgłoszono, że turyści robili zdjęcia po jednej stronie łodzi, co spowodowało przechylenie łodzi. Woda przedostała się do łodzi, zanim się wywróciła. Wszyscy mieli na sobie kamizelki ratunkowe.

Te mogą Ci się spodobać:

Dwóch zagranicznych turystów i kapitan łodzi zostali uratowani po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Malezyjska matka i jej sześcioletnia córka zginęły po wywróceniu się łodzi w Krabi.

Trzech Chińczyków zostało uratowanych po tym, jak żaglówka zepsuła się pod wpływem silnego wiatru w pobliżu wyspy na Krabi.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.