Rosyjski samolot zepsuł się podczas startu w Phuket

Phuket -

Dym i ogień wydobywały się z prawej strony samolotu startującego z międzynarodowego lotniska w Phuket w miniony weekend.

Międzynarodowe lotnisko Phuket wydało komunikat stwierdzający: „O godzinie 5:00 w sobotę (4 lutegoth) numer lotu AZURAIR Airlines ZF3604 startował na lot do Moskwy w Rosji”.

„Kontroler ruchu lotniczego zauważył dym wydobywający się z prawej strony samolotu. Skontaktowano się z kapitanem, zanim samolot przerwał start. Samolot natychmiast zahamował, co spowodowało awarię układu prawego koła i pęknięcie koła”.

„Usunięcie samolotu z pasa startowego zajęło około 40 minut. Samolot znajdował się na drodze kołowania, która blokowała inne samoloty. Samolot AZURAIR został usunięty z drogi kołowania o godzinie 0:30 w niedzielę (5 lutegoth). "

„W sumie dotyczy to 16 lotów. Niektóre loty były opóźnione, a niektóre musiały lądować na międzynarodowym lotnisku Krabi i międzynarodowym lotnisku Suvarnabhumi”.

„Międzynarodowy port lotniczy Phuket bada incydent pod kątem bezpieczeństwa i lepszego zarządzania, aby osiągnąć międzynarodowy standard. Przepraszamy za incydent”.

Cia: [email chroniony]

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.