Ponad 50,000 XNUMX turystów dołącza do imprezy Full Moon Party na wyspie Phangan

Wyspa Phangan, Surat Thani –

Ponad 50,000 XNUMX turystów przyłączyło się do imprezy Full Moon Party na wyspie Phangan.

Impreza przy pełni księżyca odbywała się głównie po północy (6 lutego).th) i był na plaży Rin w Baan Tai. Pokoje były w pełni zarezerwowane, a restauracje pełne klientów. Łodzie motorowe wysadzały pasażerów na przystani Samui i przystani Phangan od nocy do rana.

Pan Wijarn Junthawijit, szef dystryktu Koh Phangan, powiedział tajskim mediom: „Ta impreza przy pełni księżyca była bardziej zajęta niż w zeszłym miesiącu. Tymczasem Samui i Koh Phangan Marine Office dbają o bezpieczeństwo, aby wszyscy pasażerowie mieli na sobie kamizelki ratunkowe, a łodzie nie były przeciążone. Policja Koh Phangan również patrolowała plażę, aby zapobiegać przestępstwom”.

Może ci się spodobać:

Pierwsza impreza przy pełni księżyca w 2023 roku odbyła się na plaży Rin w dystrykcie Baan Tai w dystrykcie Koh Phangan.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.