Phuket wita pierwszą chińską grupę wycieczkową od trzech lat

Phuket -

Pierwsza chińska grupa wycieczkowa od trzech lat przybyła na międzynarodowe lotnisko w Phuket.

Dziś po południu (6 lutego brth) o godz. 3:15 w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Phuket Dyrektor Monchai Tamod i Montree Manator, Zastępca Dyrektora Urzędu ds. Turystyki z Tajlandzkiego Biura w Phuket powitali na lotnisku pierwszą chińską grupę turystyczną.

Na lotnisko przybyło łącznie 180 pasażerów bezpośredniego lotu Spring Airlines z Szanghaju.

Przez trzy lata nie było dużych tras koncertowych z powodu pandemii Covid-19.

Może ci się spodobać:

Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) we współpracy z chińską ambasadą i Spring Airlines powitał pierwsze chińskie wycieczki grupowe w poniedziałek, 6 lutego.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.