Ponad 50,000 XNUMX turystów dołącza do imprezy Full Moon Party na wyspie Phangan

Wyspa Phangan, Surat Thani –

Ponad 50,000 XNUMX turystów przyłączyło się do imprezy Full Moon Party na wyspie Phangan.

Impreza przy pełni księżyca odbywała się głównie po północy (6 lutego).th) i był na plaży Rin w Baan Tai. Pokoje były w pełni zarezerwowane, a restauracje pełne klientów. Łodzie motorowe wysadzały pasażerów na przystani Samui i przystani Phangan od nocy do rana.

Pan Wijarn Junthawijit, szef dystryktu Koh Phangan, powiedział tajskim mediom: „Ta impreza przy pełni księżyca była bardziej zajęta niż w zeszłym miesiącu. Tymczasem Samui i Koh Phangan Marine Office dbają o bezpieczeństwo, aby wszyscy pasażerowie mieli na sobie kamizelki ratunkowe, a łodzie nie były przeciążone. Policja Koh Phangan również patrolowała plażę, aby zapobiegać przestępstwom”.

Może ci się spodobać:

Pierwsza impreza przy pełni księżyca w 2023 roku odbyła się na plaży Rin w dystrykcie Baan Tai w dystrykcie Koh Phangan.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.