TAT prowadzi silną obecność „Amazing New Chapters” w Tajlandii na ATF 2023

KOMUNIKAT PRASOWY:

Imponujące stoisko w Tajlandii, „Niesamowita Tajlandia, niesamowite przyjęcie nowych rozdziałów”, tajlandzkie briefingi dla mediów i delegacje sprzedawców TRAVEX pomagają pokazać nowy kierunek królestwa w kierunku bardziej znaczących podróży.

Yogyakarta, 6 lutego 2023 r – Urząd ds. Turystyki Tajlandii (TAT) zorganizował silną obecność Tajlandii na ASEAN Tourism Forum (ATF) 2023 – w dniach 2-5 lutego 2023 r. w Jogja Expo Center (JEC) w Yogyakarcie w Indonezji – z kluczowym przesłaniem że „Tajlandia jest w pełni ponownie otwarta na turystykę, a dzięki trwającej kampanii „Odwiedź rok Tajlandii: niesamowite nowe rozdziały” królestwo zmierza w sensownym kierunku podróży, koncentrując się na wysokiej wartości i zrównoważonej turystyce”.

Jak zawsze, w centrum obecności Tajlandii na ATF było stoisko TAT w Tajlandii, którego tematem przewodnim w 2023 roku było „Odwiedź Tajlandię w roku 2023: niesamowite nowe rozdziały”. Zaprezentowano szereg atrakcji turystycznych, usług i produktów z całej Tajlandii, a także pokazy tworzenia nowoczesnej i tradycyjnej tajskiej sztuki i rzemiosła oraz najważniejsze informacje o tym, jak upcykling produktów pomaga Tajlandii na drodze do bardziej zrównoważonej i odpowiedzialnej turystyki.

Do TAT na stoisku w Tajlandii dołączyła delegacja dziewięciu sprzedawców z Tajlandii, w tym osiem hoteli i THAI Smile Airways. Byli wśród 250 sprzedających i 250 kupujących, którzy uczestniczyli w części wymiany podróży TRAVEX ATF.

Oprócz stoiska w Tajlandii, TAT zorganizował również „Amazing Thailand, Amazing New Chapters Reception” w dniu 2 lutego, aby podziękować partnerom turystycznym Tajlandii na całym świecie za ich nieustające zaufanie do królestwa jako jednego z najbardziej preferowanych miejsc wakacyjnych na świecie.

Motywem przewodnim przyjęcia było Go North, które miało pokazać, że oprócz tętniącej życiem metropolii Bangkoku, pięknych plaż i atrakcji południa i wschodu, Tajlandia oferuje również inne, równie atrakcyjne miejsca do odwiedzenia. Punktem kulminacyjnym przyjęcia była prezentacja atrakcji turystycznych Północy oraz występy kulturalne.

Podczas wydarzenia TAT przeprowadziło również tajlandzkie briefingi medialne, aby przedstawić aktualne informacje na temat sytuacji turystycznej w Tajlandii, przedstawić najnowsze strategie turystyczne oraz zwrócić uwagę na nowe produkty i usługi turystyczne.

Pan Tanes Petsuwan, zastępca gubernatora TAT ds. marketingu międzynarodowego w Azji i Południowym Pacyfiku, powiedział podczas briefingu: „Trwająca kampania „Odwiedź rok Tajlandii: niesamowite nowe rozdziały” odegrała zasadniczą rolę w przekazaniu światu, że Tajlandia w pełni ponownie otworzyła się na turystykę i pomagając nam powitać 11.15 miliona międzynarodowych turystów w 2022 roku”.

„TAT kontynuuje długoletnią markę „Niesamowita Tajlandia” w swoich globalnych działaniach marketingowych i podkreśla to za pomocą koncepcji „Niesamowite nowe rozdziały”, aby promować turystykę opartą na doświadczeniach i dążenie do bardziej znaczących podróży, które są bardziej zrównoważone i bardziej odpowiedzialny. Obejmuje to wykorzystanie 5F miękkich fundamentów królestwa żywności, filmu, festiwali, walki i mody oraz zapraszanie podróżników z całego świata do korzystania z nowych i istniejących doświadczeń turystycznych oferowanych w Tajlandii”. W 2023 roku TAT spodziewa się powitać 25 milionów międzynarodowych turystów. Docelowe całkowite przychody z turystyki to 2.38 biliona bahtów – co stanowi powrót do 80% poziomu sprzed pandemii obserwowanego w 2019 roku.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.