„Amazing Thailand Experience Forum” prezentuje luksusowe podróże doradcom ds. podróży w Ameryce Północnej

KOMUNIKAT PRASOWY:

W dniach 5-15 lutego 2023 r. w Bangkoku i Khao Lak w programie bierze udział 60 agentów, którzy zapoznają się z ofertami luksusowych podróży i budują relacje z tajlandzkimi dostawcami towarów luksusowych.

Bangkok, 7 lutego 2023 r – Biura Urzędu Turystyki Tajlandii (TAT) w Nowym Jorku i Toronto we współpracy z Air Canada, THAI Smile Airways i różnymi partnerami w Tajlandii organizują „Amazing Thailand Experience Forum” w Bangkoku i Khao Lak (Phang-nga) od 5 -15 lutego 2023 r.

Wydarzenie zgromadziło 60 wykwalifikowanych doradców ds. luksusowych podróży z Ameryki Północnej, aby mogli zapoznać się z niektórymi z niesamowitych luksusowych usług i produktów oferowanych w Tajlandii. Podczas podróży połączą się z ponad 100 tajlandzkimi dostawcami, w tym luksusowymi hotelami, firmami zarządzającymi miejscami docelowymi i innymi czołowymi dostawcami luksusowych usług.

Profil doradców ds. luksusowych podróży z Ameryki Północnej to decydenci i najlepsi sprzedawcy pierwszej linii ze zweryfikowaną siłą sprzedaży, osiągającą minimalny roczny próg sprzedaży w wysokości 1 miliona USD lub posiadający różnorodną księgę biznesową z klientami o różnych zainteresowaniach w całej Azji Południowo-Wschodniej . Te biura podróży są zróżnicowane geograficznie i podróżują ze wszystkich części Stanów Zjednoczonych. Reprezentują konsorcja: Travel Leaders, Ensemble, Consortia X, Virtuoso, NEST, Vacation.com.

Pan Santi Sawangcharoen, dyrektor biura TAT w Nowym Jorku i pełniący obowiązki dyrektora biura TAT w Toronto, powiedział: „Cieszymy się, że możemy stworzyć miejsce dla doradców ds. kraj. Zezwolenie naszym tajlandzkim dostawcom na kształcenie i dostarczanie doświadczeń z pierwszej ręki pasjonatom z branży zapewni, że biura podróży będą dobrze zorientowane w miejscu docelowym - i podekscytowane promowaniem Niesamowitej Tajlandii wśród zamożnych podróżników ”. Chcielibyśmy, aby to forum było kamieniem milowym do Międzynarodowej Platformy Handlu Luksusami w przyszłości.”

Program „Amazing Thailand Experience Forum” obejmuje 10-dniowe szkolenie w zakresie certyfikacji miejsc docelowych, empiryczne tajlandzkie funkcje networkingowe oraz prezentację z dedykowanymi spotkaniami indywidualnymi i otwartymi godzinami zaangażowania między odwiedzającymi doradcami ds. podróży i luksusowymi dostawcami z Tajlandii.

Istnieją również możliwości dla doradców ds. podróży, aby zanurzyć się w luksusowych podróżach oferowanych w Bangkoku i Khao Lak, w tym poprzez praktyczne wycieczki regionalne i inspekcje na miejscu.

Doradcy ds. podróży, zwłaszcza z Ameryki Północnej, którzy chcą dowiedzieć się, jak zostać certyfikowanym specjalistą ds. Tajlandii w ramach programu Thai The Knot Specialist, mogą odwiedzić https://thaitheknotspecialist.com.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.