„Amazing Thailand Experience Forum” prezentuje luksusowe podróże doradcom ds. podróży w Ameryce Północnej

KOMUNIKAT PRASOWY:

W dniach 5-15 lutego 2023 r. w Bangkoku i Khao Lak w programie bierze udział 60 agentów, którzy zapoznają się z ofertami luksusowych podróży i budują relacje z tajlandzkimi dostawcami towarów luksusowych.

Bangkok, 7 lutego 2023 r – Biura Urzędu Turystyki Tajlandii (TAT) w Nowym Jorku i Toronto we współpracy z Air Canada, THAI Smile Airways i różnymi partnerami w Tajlandii organizują „Amazing Thailand Experience Forum” w Bangkoku i Khao Lak (Phang-nga) od 5 -15 lutego 2023 r.

Wydarzenie zgromadziło 60 wykwalifikowanych doradców ds. luksusowych podróży z Ameryki Północnej, aby mogli zapoznać się z niektórymi z niesamowitych luksusowych usług i produktów oferowanych w Tajlandii. Podczas podróży połączą się z ponad 100 tajlandzkimi dostawcami, w tym luksusowymi hotelami, firmami zarządzającymi miejscami docelowymi i innymi czołowymi dostawcami luksusowych usług.

Profil doradców ds. luksusowych podróży z Ameryki Północnej to decydenci i najlepsi sprzedawcy pierwszej linii ze zweryfikowaną siłą sprzedaży, osiągającą minimalny roczny próg sprzedaży w wysokości 1 miliona USD lub posiadający różnorodną księgę biznesową z klientami o różnych zainteresowaniach w całej Azji Południowo-Wschodniej . Te biura podróży są zróżnicowane geograficznie i podróżują ze wszystkich części Stanów Zjednoczonych. Reprezentują konsorcja: Travel Leaders, Ensemble, Consortia X, Virtuoso, NEST, Vacation.com.

Pan Santi Sawangcharoen, dyrektor biura TAT w Nowym Jorku i pełniący obowiązki dyrektora biura TAT w Toronto, powiedział: „Cieszymy się, że możemy stworzyć miejsce dla doradców ds. kraj. Zezwolenie naszym tajlandzkim dostawcom na kształcenie i dostarczanie doświadczeń z pierwszej ręki pasjonatom z branży zapewni, że biura podróży będą dobrze zorientowane w miejscu docelowym - i podekscytowane promowaniem Niesamowitej Tajlandii wśród zamożnych podróżników ”. Chcielibyśmy, aby to forum było kamieniem milowym do Międzynarodowej Platformy Handlu Luksusami w przyszłości.”

Program „Amazing Thailand Experience Forum” obejmuje 10-dniowe szkolenie w zakresie certyfikacji miejsc docelowych, empiryczne tajlandzkie funkcje networkingowe oraz prezentację z dedykowanymi spotkaniami indywidualnymi i otwartymi godzinami zaangażowania między odwiedzającymi doradcami ds. podróży i luksusowymi dostawcami z Tajlandii.

Istnieją również możliwości dla doradców ds. podróży, aby zanurzyć się w luksusowych podróżach oferowanych w Bangkoku i Khao Lak, w tym poprzez praktyczne wycieczki regionalne i inspekcje na miejscu.

Doradcy ds. podróży, zwłaszcza z Ameryki Północnej, którzy chcą dowiedzieć się, jak zostać certyfikowanym specjalistą ds. Tajlandii w ramach programu Thai The Knot Specialist, mogą odwiedzić https://thaitheknotspecialist.com.

Oryginalna wersja tego artykułu pojawiła się na naszej siostrzanej witrynie The Pattaya News, której właścicielem jest nasza firma macierzysta TPN media.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.