Przedłużająca pobyt Kazachstanka aresztowana na lotnisku Phuket przy użyciu fałszywych dokumentów

Phuket -

Kobieta z Kazachstanu, która przekroczyła limit czasu pobytu, została aresztowana na międzynarodowym lotnisku w Phuket. Została znaleziona na podstawie fałszywych dokumentów i przebywała na 89-dniowym przekroczeniu terminu pobytu.

Urzędnik imigracyjny na międzynarodowym lotnisku w Phuket powiedział Phuket Express, że wczoraj (8 lutegoth), aresztowali 27-letnią XENIYĘ KOPEIKINA, obywatelkę Kazachstanu.

Została znaleziona przy użyciu fałszywych pieczątek w paszporcie. Grozi jej oskarżenie o używanie fałszywych pieczątek i fałszywych dokumentów, a teraz ma 89 dni przekroczenia dozwolonego okresu pobytu.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.