44 zagranicznych kierowców aresztowanych w Patongu bez prawa jazdy

Patong –

Czterdziestu czterech zagranicznych kierowców zostało aresztowanych w Patong za brak prawa jazdy.

Rozprawa rozpoczęła się wczoraj wieczorem (9 lutego).th) po dwudziestu francuskich motocyklistów zostało aresztowanych po spowodowaniu zamieszania publicznego w tym tygodniu.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że ostatniej nocy w godzinach od 7:30 do 10:30 aresztowała 39 zagranicznych kierowców za brak kasków, 44 bez prawa jazdy i ośmiu za przejeżdżanie na czerwonym świetle.

Zajęto piętnaście wypożyczonych motocykli i zostaną podjęte kroki prawne przeciwko operatorom wypożyczalni motocykli za umożliwienie kierowcom bez prawa jazdy wypożyczania motocykli.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.