Dwie osoby w autobusie w Phuket zostały ranne po tym, jak bandyta otworzył ogień

Phuket -

Dwie osoby w autobusie na Phuket odniosły obrażenia po tym, jak uzbrojony bandyta otworzył ogień, podczas gdy inni pasażerowie uciekli.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o incydencie o godzinie 7:00 rano (10 lutego) dotyczącym autobusu, który jechał drogą Thep Krasattri w Rassada w Kwuan Din Dang. Policja przybyła na miejsce zdarzenia i ze względów bezpieczeństwa zamknęła oba pasy ruchu w promieniu jednego kilometra.

Kierowca autobusu, 42-letni Somyos Buakaew, który nie odniósł obrażeń, powiedział Phuket Express: „Autobus odjechał z dworca autobusowego oddalonego o około kilometr. Autobus jechał do Phatthalung. Dzisiaj było dziewięciu pasażerów.

„Napastnik otworzył ogień, zanim zatrzymałem autobus i usłyszałem kolejny strzał. Mężczyzna i kobieta podróżujący autobusem odnieśli obrażenia. Inni pasażerowie i ja uciekliśmy z autobusu po tym, jak autobus się zatrzymał. Dwie ranne osoby zostały przewiezione do pobliskiego szpitala”. stwierdził Somyos.

Nie jest jasne, czy podejrzany nadal jest w autobusie, chociaż różne doniesienia mówią, że policja negocjuje z osobą zainteresowaną. Teren jest nadal zamknięty.

To jest rozwijająca się historia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od ponad trzech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, z naciskiem na tłumaczenia z języka tajskiego na angielski oraz pracę jako pośrednik między reporterami a anglojęzycznymi pisarzami. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między tymi trzema krajami.