AKTUALIZACJA: Napastnik, który ranił dwie osoby w autobusie Phuket, został znaleziony martwy

Phuket -

Napastnik, który otworzył ogień do podróżującego autobusu w Phuket, raniąc dwie osoby, został znaleziony martwy we wnętrzu autobusu.

Nasza poprzednia historia:

Dwie osoby w autobusie na Phuket odniosły obrażenia po tym, jak uzbrojony bandyta otworzył ogień, podczas gdy inni pasażerowie uciekli.

Teraz aktualizacja:

Policja miasta Phuket powiedziała Phuket Express, że podejrzany, który był pasażerem autobusu, otworzył ogień z pistoletu do innych pasażerów i został znaleziony martwy w autobusie o godzinie 11:20.

Policja miasta Phuket stwierdziła, że ​​podejrzany zmarł w wyniku samobójstwa. Dwie osoby zostały ranne podczas incydentu i zostały przewiezione do lokalnych szpitali, podczas gdy kierowca i pozostali pasażerowie uciekli.

Policja próbowała negocjować z podejrzanym przez kilka godzin tego ranka, kiedy myśleli, że strzelec wciąż żyje.

Nie wiadomo, kiedy podejrzany zastrzelił się. Policja wrzuciła do autobusu gaz łzawiący, po czym siłą weszła do autobusu i znalazła zmarłego bandytę.

Tożsamość bandyty i motyw szokującego incydentu wciąż nie są znane.

To jest rozwijająca się historia.

-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=-=-=-=-=-=

Nie zapomnij zapisać się do naszego newslettera i otrzymuj wszystkie nasze wiadomości dostarczane do Ciebie w jednym e-mailu bez spamu. Kliknij tutaj! LUB wpisz poniżej swój e-mail!

Pomóż wesprzeć Phuket Express w 2023 roku!

Potrzebujesz ubezpieczenia medycznego lub podróżnego na wyjazd do Tajlandii? Możemy pomóc!

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.